O NAS
Poznaj Cud Catering
Cud Catering powstał z zamiłowania do zdrowego jedzenia, które jest fundamentem zdrowego życia. Jako Nowa Piekarnia przez lata zbieraliśmy doświadczenie, tworząc dla Was zdrowe i smaczne pieczywo. Jest ono jednak tylko jednym ze składników codziennej diety. Nowa Piekarnia powołała do działalności Cud Catering. W obecnych, szybkich czasach, mało kto może sobie pozwolić na samodzielne, codzienne przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków, zwłaszcza że to zajęcie niełatwe i czasochłonne. Projekt Cud Catering jest naszą odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnego stylu życia. Jesteśmy po to, aby każdego dnia zapewniać Wam pełnowartościowe, zdrowe, cudowne w smaku posiłki. Pracujemy w Waszym rytmie – posiłki dostarczamy codziennie o stałych, ustalonych porach dokładnie tam, gdzie sobie tego życzycie.
Działamy w pełni kompleksowo – gotujemy codziennie, tak aby zapewnić Wam zawsze świeże posiłki.
Nasz zespół składa się z ludzi, którzy pasjonują się tym, co robią. Doświadczeni kucharze i uznani dietetycy korzystają z całej dostępnej wiedzy, aby każde kolejne danie, było przynajmniej tak samo dobre, jak poprzednie. Wszystkie produkty, których używamy w naszej nowoczesnej kuchni są ekologiczne i starannie wyselekcjonowane, bo to, co najlepsze może powstać tylko z najlepszych składników. Staramy się wykluczyć produkty genetycznie modyfikowane. Dajemy Wam tylko to, co naturalne, zdrowe, świeże i smaczne. Wy dbacie o zdrowie, formę i świetne samopoczucie, a my o najwyższą jakość, którą szczelnie zamykamy w każdym opakowaniu.

Sieć punktów zdrowej żywności

Dopełnieniem naszej działalności jest sieć punktów, w których serwujemy zdrowe i super smaczne jedzenie na miejscu. Lokale działają na zasadzie szwedzkiego stołu – każdy gość wybiera sobie dowolnie skomponowany posiłek z dostępnych kilkunastu różnych dań. Wszystkie dania są doskonale widoczne, wystarczy wziąć to, na co ma się ochotę – to takie proste!
KORZYŚCI
Dlaczego warto?
Zaoszczędzony czas
Świeże produkty
Zdrowo i smacznie!